درباره ما

سلام بازدیدکننده گرامی

رادیو کسب و کار” پرتال تازه های اقتصادی، مشاوره مدیریت، هدایت، همفکری و مشارکت با تک تک مجموعه و افرادی است که دغدغه توسعه کسب و کار و بهبود اقتصادی دارند . مهارت آموزی فنی و تکنیک های جذب سرمایه برای فارغ التحصیلان دانشگاهی و جوانان برای ایجاد کسب و کار جدید و دانش بنیان تا مشاوره و ارائه راهکارهای ایجاد برند، توسعه تولید، سرمایه گذاری و تبلیغات رسانه ای برای واحد های بزرگ و فعال کسب و کار به روش علمی تخصص ماست .

برندینگ محصول و مدیریت امور مشتریان تدوین برنامه استراتژیک بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ ، استفاده از امکانات و پتانسیل شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاری تجربیات اهل فن و افراد خبره در مسیر هدایت منابع مختلف ( بودجه ، سرمایه انسانی و …. ) هدف ماست. فلسفه تولید و بازاریابی محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی مرتبط به آن، اطلاعات مفیدی در اختیار همگان قرار می دهد.

این مجموعه را از خود بدانید و با اشتراک گذاری دانش و همفکری خود گام به سوی بهبود اقتصادی خود و جامعه بردارید.

خواهشمند است ضمن بررسی سوابق و توامندی های این مجموعه که عمده موارد آن در سر فصل ” شرح خدمات و توانمندی ها “بر شمرده شده است ، هر گونه پیشنهاد همکاری یا بهبودی در سایت بنظرتان میرسد از طریق گزینه ” تماس با ما ” به متولیان امر منعکس نمایید.

آیا شما مایلید به”رادیو کسب و کار” آگهی بدهید؟

برای اطلاعات بیشتر  و ارتباط با موسسه پذیرش آگهی، و اطلاع از کانالها و روشهای تبلیغ و ترویج پیشنهادی، بر روی این لینک کلیک کنید.