فروش بیش از ۱۰۰میلیون دستگاه از گوشی های هوآووی

0
153

 

حین مراسم معرفی و عرضه Nova 3 که ساعاتی پیش برگزار شد، ریچارد یو از مدیران شرکت هواوی از رکورد فروش جدید خود نسبت به سال گذشته پرده برداشت و گفت تا به امروز شرکت موفق شده ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه طی سال ۲۰۱۸ بفروشد.

 

در سال ۲۰۱۵ هواوی در تاریخ ۲۲ دسامبر به این نقطه رسید و سال ۲۰۱۶ نیز تا ۱۴ اکتبر چنین اتفاقی رخ نداد. در سال گذشته اوضاع کمی بهتر شد و ۱۲ سپتامبر هواوی ۱۰۰ میلیونی شد ولی حالا این شرکت در ماه جولای سال ۲۰۱۸ به چنین موفقیتی دست یافته است.

 

بنابراین فرصت برای شکستن رکوردهای بیشتر همچنان برای هواوی فراهم است چون تقریبا نیمی از سال ۲۰۱۸ باقی مانده و فصل تعطیات و فروش پاییز و زمستان نیز هنوز فرا نرسیده است. ریچارد یو امیدوار است که تا آخرین روز سال ۲۰۱۸ یعنی ۳۱ دسامبر، شرکتش بتواند به فروش ۲۰۰ میلیون واحد موبایل برسد.

هواوی

در حال حاضر فروش P20 و P20 Pro بسیار مناسب است و مجموع واحدهای فروخته شده آن‌ها از ۶ میلیون فراتر رفته و تا چندی دیگر نیز Mate 20 را داریم که انتظار می‌رود کمک بسیاری به فروش محصولات این شرکت کند.

 

در مقایسه با ۷ سال پیش، رشد فروش تلفن‌های همراه هواوی ۵۱ برابر شده و واضح است که آن‌ها به دنبال رشد و گسترش بیشتر نیز هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه