تماس با ما

سلام بازدیدکننده گرامی و کارآفرین بالقوه

خوشوقتیم از اینکه سایت ” رادیو کسب و کار ” را برای بازدید انتخاب کرده اید . امیدواریم ضمن بررسی و مشاهده محتوا های تولیدی و فراهم آمده ، بتوانید به کسب و کار و زندگی خود ، ثروت و طراوت هدیه نمایید و این مجموعه را نیز از ایده ها و خلاقیت خود مشحون سازید .

شرح سرویس ها و توانایی های این مجموعه بصورت ۱۳ سرفصل خلاصه شده در بخش “سرویس ها و توانمندی ها” آمده است. در صورت درخواست خدمت یا سفارش پروژه در حیطه فعالیتی این مجموعه یا پیشنهاد همکاری اقتصادی با ما تماس بگیرید.

بزرگی کنید و سوالات خود را به یکی از روش های ذیل با ما در میان بگذارید و پیشنهاد های سازنده ی خود را جهت بهبود کسب و کار شخصی و توانمندسازی جوانان این مرز و بوم در فرم های ثبت دیدگاه سایت رادیو کسب و کار ثبت و برای ما ارسال نمائید .

امیدواریم مشارکت شما در بحث‌ها، هم برای شما و هم برای سایر کاربران مفید و سازنده باشد. اگر پرسشی در باره فعالیتهای رادیو کسب و کار دارید یا به مشکلی فنی برخورده اید لطفاً این موضوع را با بخش استراتژی محتوا و تحریریه سایت رادیو کسب و کار در میان بگذارید.

لطفاً نظرات و پیشنهادات یا سوالات خود را از یکی از طرق ذیل با این مجموعه تخصصی در میان بگذارید .

پست الکترونیک یا ایمیل: info@radiokasbokar.com

شماره همراه: ۰۹۳۷۸۲۸۵۸۷۰

ارتباط با ما از طریق تلگرام: https://t.me/rah_i

کانال تلگرامی: https://t.me/radiokasbokar

اینستاگرام: https://www.instagram.com/radiokasbokar

فیس بوک: https://www.facebook.com/radiokasbokar

فرم های نظردهی در وب سایت : www.radiokasbokar.com

آیا شما مایلید به”رادیو کسب و کار” آگهی بدهید؟

برای اطلاعات بیشتر  و ارتباط با موسسه پذیرش آگهی، و اطلاع از کانالها و روشهای تبلیغ و ترویج پیشنهادی، بر روی این لینک کلیک کنید.