مصرف‌کنندگان جهانی به محصولات ساخت آلمان بیشتر احترام می‌گذارند

0
175

به نقل از پایگاه اینترنتی دیده نما :

برای بسیاری از مصرف‌کنندگان، این موضوع که محصول مصرفی ساخت کجا باشد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. در واقع مصرف‌کنندگان به محصولات ساخت برخی کشورها احترام بیشتری گذاشته و به آن اعتماد دارند.  این در نتیجه حس اعتماد ایجاد شده نزد مصرف کنندگان است. رفتار،محصولات و تبلیغات برندهای مطرح و تعاملات رده های مختلف بازاریابی و فروشندگان یا صادرکنندگان در ایجاد این حس و شکل گیری برند ملی نقش دارند.

گاه مصرف‌کنندگان به صرف اینکه محصول مورد نظر ساخت کشور مورد اعتمادشان باشد، حاضرند مبلغ بیشتری نسبت به محصولات سایر کشورها و حتی گاه مبلغ بیشتری نسبت به قیمت اصلی محصول بپردازند.

masthead-small-appliances-countertops

بررسی‌هایی که پایگاه اطلاع‌رسانی «استاتیستا» انجام داده نشان می‌دهد Made in Germany (ساخت آلمان) مورد احترام‌ترین برچسب روی محصولات در دنیاست. پس از محصولات ساخت آلمان، تولیدات سوئیس و تولیدات اتحادیه اروپا در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

اگرچه گمان می‌رفت محصولات ساخت آمریکا در رده‌های بالای این فهرست جای‌ گیرد، لیکن نظرسنجی که پایگاه «استاتیستا» انجام داده و ۴۳ هزار و ۳۴ نفر را مورد پرسش قرار داده، نشان می‌دهد، برخلاف تصور همگان، محصولات Made in USA در رده دهم جای گرفته‌ است. ۲۰ کشوری که در فهرست زیر آمده‌اند. مجموعا ۹۰% جمعیت جهان را در خود جای می‌دهند:69619bbc-8e03-423a-be21-771b82817840

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه