هتل موردنظرتان را بیابید

0
102

بالاخره هتلتان را انتخاب کردید و مطمئن هستید تمام چیزهایی که به آن نیاز دارید در این هتل است در یک مکان ایده‌آل در فضای مناسب و با قیمت مناسب. در این لحظه فکر می‌کنید همه کارها را انجام داده‌اید اما یک مرحله آخری وجود دارد که به شما این اطمینان را می‌دهد که مکان مناسبی انتخاب کرده‌اید؛ شما باید اتاق مناسبتان در آن هتل را هم پیدا کنید. در مطلب زیر نکته‌هایی وجود دارد برای اینکه بهترین هتل در دسترس را پیدا کنید.

 برنامه‌ریزی از پیش تعیین‌ شده

روش‌‌های مختلفی در همه هتل‌ها وجود دارد که به واسطه آن قبل از رسیدن به هتل همه برنامه‌ها می‌تواند آماده باشد. سعی کنید قبل از اقامت در هر هتلی برنامه‌های روزمره آن هتل را داشته باشید. این کار را می‌توانید از طریق سایت‌هتل یا تماس تلفنی انجام دهید. گاهی اوقات در برنامه‌های هتل تخفیف‌هایی هم گنجانده می‌شود که با اطلاع از آنها می‌توانید قبل از اقامت برایشان برنامه‌ریزی کنید.

 از آژانس‌های مسافرتی کمک بگیرید

اگر برای یافتن هتل مناسبتان با گشتن در اینترنت به جای نرسیدید یا به نظرتان اطلاعاتتان کافی نیست با یک آژانس مسافرتی تماس بگیرید حتی اگر قصد سفر با تور و به صورت یک پکیج را ندارید می‌توانید اطلاعات هتل موردنظرتان را از آنها بپرسید به این دلیل که اطلاعات آنها به روز است و از آخرین شرایط هتل‌ها باخبرند.

 اتاق موردنظر

برای پیداکردن اتاق موردنظرتان در هتل به این سایت‌ها سر بزنید؛ Trip advisor و Virtual Tourist در این سایت‌ها تمام جزییاتی که برای داشتن اتاق موردنظرتان می‌خواهید پیدا می‌کنید. قسمت راهنمای سفر یا همان Travel guide هم پیشنهاد بدی نیست. می‌توانید وب‌سایت هتل‌موردنظرتان را هم ببینید. معمولا یک قسمت گالری وجود دارد که در آن عکس اتاق‌های هتل وجود دارد. منظره اتاقتان را حتما از قبل ببینید. دقت کنید اتاق‌هایی که در طبقه‌های بالاتر باشند فضای آرام‌تری دارند.

 مشورت با دوستان

ممکن است برحسب اتفاق یکی از دوستانتان جایی که در نظرتان است را تجربه کرده باشد پس با یک تماس تلفنی هر آنچه که می‌تواند برای انتخاب دقیق‌هتل به شما کمک کند را از او بپرسید.

google Earth map نقشه گوگل

وقتی در یک شهر بزرگ زندگی می‌کنید و قصد سفر دارید معمولا مکان‌های شلوغ و پررفت‌وآمد انتخاب شما نیست پس می‌توانید از یک شهر پرجمعیت و شلوغ بازدید کنید اما محل اقامتتان جایی آرام و بی‌سر و صدا باشد. در اینترنت همه با سایت google آشنا هستند.

 

قسمت Earth را باز و نقشه محل موردنظرتان را جستجو کنید و محدوده تقریبی، منظره و حتی حدفاصل آن مکان با مکان‌های دیگر را بیابید. همچنین می‌توانید از مکان موردنظر پرینت بگیرید و هر وقت به هتل موردنظرتان رفتید، اگر مشخصات با پرینت شما مطابقت نداشت از مسوول هتل بخواهید نمونه‌ای شبیه آنچه از قبل انتخاب و رزرو کرده‌اید به شما ارائه دهد.

 سفر با بچه‌ها

وقتی قصد دارید با بچه‌ها سفر کنید. مطمئن باشید هتلی که انتخاب می‌کنید امکانات لازم برای بچه‌ها را داشته باشد؛ امکاناتی مثل محل بازی، نزدیک بودن به پارک، استخر و غذاهای مخصوص بچه‌ها. اگر زمان زیادی در هتل اقامت می‌کنید به یک اتاق مخصوص بچه‌ها که معمولا یک پرستار بچه دارد هم فکر کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه