هیات اتصالات عراقی مجوز صادر نکرد/ رعایت مقررات و قوانین کشور میزبان بر ما لازم است

0
57

وزارت ارتباطات و اپراتورهای ایرانی حداکثر تلاش خود در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله علیه السلام را از ماههای قبل در دستور کار داشته اند و تسهیلات گوناگونی را فراهم دیده‌اند.

 

وزیر ارتباطات در مورد عدم برقراری وای فای در مسیر نجف به کربلا در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تلاش زیادی صورت گرفت و متاسفانه هیئت اتصالات عراق علیرغم تعهدات وزارت ارتباطات عراق در این موضوع مجوز لازم را صادر نکرد و با وجود پیگیریهای وزیر محترم کشور و بنده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تجهیزات وای فای توسط مراکز امنیتی عراق توقیف گردید.

 

وی با اشاره به انتشار خبر خلف وعده وزارت ارتباطات از سوی برخی از مراکز خبری افزود: این موضوع در روزهای گذشته اطلاع رسانی شد ولی برخی مراکز خبری امروز از خلف وعده وزارت ارتباطات در تامین وای فای مسیر نجف به کربلا اطلاع رسانی کردند که به نظر میرسد اطلاعی از اطلاع رسانی های صورت گرفته در کنفرانس خبری درنمایشگاه مطبوعات، بخشهای مختلف خبری سیما و نیز مصاحبه مفصل با رادیو اربعین نداشتند.

 

آذری جهرمی تصریح کرد: وزارت ارتباطات و اپراتورهای ایرانی حداکثر تلاش خود در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله علیه السلام را از ماههای قبل در دستور کار داشته اند و تسهیلات گوناگونی را فراهم دیده‌اند. همزمان اعتقاد داریم رعایت مقررات و قوانین کشور میزبان بر ما لازم است.

 

برای زوار این گردهمایی بزرگ آرزوی زیارتی مقبول و سفری پربرکت در کمال صحت و سلامتی دارم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه