چهار توصیه خطاب به کارآفرینان از یک کارآفرین موفق

0
103

کنی دیچر بنیان گذار استارت آپ ۵۰۰ میلیون دلاری wheels up تاکنون استارتآپ های موفقی را در زمینه های مختلف به ثمر رسانده است. از چاپ تیشرت تا تهیه لوازم ورزشی و ساخت نوشیدنی و حالا هم ارائه جت های خصوصی!

 

ما نیز بر آن شدیم تا ۴ توصیه از کنی دیچر را برای موفقیت کارافرینان خدمت شما بیان کنیم:

 

۱- به استقبال “نه” برو

دیچر می گوید شما باید به خود باور داشته باشید و اگر هم نه شنیدید این یعنی که در حال نوآوری هستید. ” اگر همه همین دید شما را داشتند که خودشان همین کار را انجام می دادند! ” دیچر معتقد است نه یعنی “الان نه”

کنی دیچر می گوید هیچ وقت نه را به عنوان یک پاسخ قبول نکنید. شما باید باور داشته باشید که در بازی بزرگان جا دارید!

۲- به روابط اهمیت دهید

دیچر برای نام بردن از شرکای خود از لفظ “رفیق من” یا دوست من” استفاده می کند. او معتقد است اگر می خواهید کارمندانتان با مشتریان برخورد عالی داشته باشند شما هم باید با کارمندان خود برخورد عالی داشته باشید. او معتقد است نباید هیچ پلی را خراب کرد.

او همه کارآفرینان را به گرامی داشتن مشتریان سفارش می کند و می گوید “میزان رضایت و بازگشت مشتریان اصلی ترین معیار سنجش ارزش شماست”

۳- یک نقشه واضح داشته باشید

کنی دیچر به طرح کسب و کار باور عمیقی دارد. این گام را خیلی از کارآفرینان مهم نمی دانند اما دیچر معتقد است: “ایده ها شکننده اند؛ ایده کافی نیست، شما باید یک طرح جامع و کامل داشته باشید که به عنوان یک نقشه برای شما عمل کند”.

۴- به اعداد دقت کنید

به نظر دیچر ایده و نقشه کافی نیست. شما باید اعداد را برای به عنوان اهداف خود در نظر بگیرید. دیچر معتقد است که عمر مفید یک ایده ۵ تا ۷ سال است پس شما باید تا قبل از آن بار خود را ببندید! و برای خروج آماده شوید. به عقیده دیچر باید همواره اعداد را به عنوان هدف مد نظر خود قرار دهید آنها را مسیر موفقیت خود تلقی کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه